| Product Name | HS12A Polyclonal Antibody |
| Cat Number | HR1AP11805 |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB,ELISA |
| Species Reactivity | Human,Mouse |
| Storage | -20°C/1 year |
| Purification | The antibody was affinity-purified from rabbit antiserum by affinity-chromatography using epitope-specific immunogen. |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band | 74 |
| Gene ID | HSPA12A KIAA0417 |
| Background | similarity:Belongs to the heat shock protein 70 family.,tissue specificity:Widely expressed with highest levels in brain, kidney and muscle., |
| Type | polyclonal |