| Product Name | SH23A Polyclonal Antibody |
| Cat Number | HR1AP11351 |
| Source | Rabbit |
| Applications | WB,ELISA |
| Species Reactivity | Human |
| Storage | -20°C/1 year |
| Purification | The antibody was affinity-purified from rabbit antiserum by affinity-chromatography using epitope-specific immunogen. |
| Concentration | 1 mg/ml |
| Observed Band | 63 |
| Gene ID | SH2D3A NSP1 UNQ175/PRO201 |
| Background | function:May play a role in JNK activation.,PTM:Phosphorylated on tyrosine.,similarity:Contains 1 SH2 domain.,subunit:Interacts with BCAR1.,tissue specificity:Weakly expressed in placenta, fetal kidney, fetal lung, adult pancreas, adult kidney and adult lung., |
| Type | polyclonal |